Szybka pożyczka dla zadłużonych online

Osoby zadłużone, które przestały spłacać swoje zobowiązania, figurują w Biurze Informacji Kredytowej oraz tego rodzaju placówkach i instytucjach jako osoby nieposiadające zdolności kredytowej. Każda taka informacja sugeruje, iż potencjalny kredytobiorca nie jest godny zaufania, co przekreśla jego szanse w staraniu się o kredyt w banku. Instytucje bankowe zawsze sprawdzają bowiem tego rodzaju kwestie. Wówczas taki kredytobiorca ma możliwość skorzystania jedynie z kredytu konsolidacyjnego. Minusem takiego rozwiązania jest jednak możliwość zaciągnięcia wyłącznie niewielkiego kredytu oraz najczęściej konieczność posiadania nieruchomości pod zastaw lub kilku żyrantów, o których w dzisiejszych czasach nie jest łatwo. Jaka jest więc alternatywa?

Szybka pożyczka dla zadłużonych online

 

Do osób znajdujących się w patowej sytuacji, która uniemożliwia zaciągnięcie regularnego kredytu w znanych bankach, przychodzą z pomocą instytucje pozabankowe. Oferują one produkt, którym jest szybka pożyczka dla zadłużonych. Tego rodzaju rozwiązania eliminują problem niekorzystnej historii kredytowej. Pożyczki online najczęściej udzielane są za pośrednictwem platformy internetowej, gdzie niepotrzebne jest załączanie jakichkolwiek zaświadczeń o zarobkach, czy innych istotnych informacji. Zwykle formularz rejestracyjny opiera się na podaniu kilku danych osobowych oraz informacji odnośnie ilości potrzebnej gotówki, okresu spłaty i pozyskiwanych dochodów.

Koszty takiej pożyczki

Za pierwszym razem firmy udzielające tego rodzaju pożyczek najczęściej proponują atrakcyjną ofertę, która zakłada spłatę wyłącznie zaciągniętej pożyczki. Taka oferta nie niesie za sobą żadnych kosztów dodatkowych. Tego rodzaju działanie ma na celu zbudowanie i rozszerzenie bazy potencjalnych klientów. Kolejne pożyczki podlegają już oprocentowaniu. Dokładne warunki opisane są zawsze w umowie kredytowej oraz w harmonogramie spłat. Na tej podstawie należy zweryfikować, jaką kwotę finalnie będzie trzeba zwrócić. Każda instytucja pozabankowa ma swoje własne zasady prowadzenia działalności i rządzi się swoimi prawami. Średnia dodatkowych kosztów najczęściej jednak oscyluje w granicach 20% zaciągniętej kwoty.

Zasady

Pożyczki online najczęściej należy spłacić w całości po upływie terminu, jaki został określony w umowie. Zwykle bowiem maksymalna kwota kredytu nie przekracza 3 tysięcy złotych, stąd możliwość spłacenia od razu całości, bez dzielenia długu na stosowne raty. Należy jednak pamiętać, że zwykle każda zwłoka lub chęć zmiany ostatecznego terminu spłaty będzie wiązała się z koniecznością powiększenia długu o często wysokie kwoty.

Bezpieczeństwo

Choć oferty instytucji pozabankowych nie zawsze należą do najbardziej atrakcyjnych, to jednak pozwalają pożyczyć gotówkę od ręki pomimo niekorzystnej historii kredytowej. Warto jednak zadbać o swoje bezpieczeństwo i korzystać w tej materii wyłącznie z usług sprawdzonych i znanych firm. Wiarygodność usługodawców można zweryfikować na stronie internetowej Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here