Ubezpieczenie na wakacje od Nationale-Nederlanden

Wakacje kojarzą się z beztroskim wypoczynkiem, jednak nawet wyjazd do wypoczynkowych kurortów nie może zwalniać od podejmowania odpowiedzialności za finansowe konsekwencje różnych zdarzeń. O ile jednak wypoczynek w Polsce nie zawsze wiąże się z koniecznością wykupienia dodatkowej polisy, o tyle ubezpieczenie turystyczne za granicą jest koniecznością, także wtedy, gdy wypoczywamy na terenie Unii Europejskiej. Pojawia się także pytanie, które ubezpieczenie na wakacje będzie najbardziej optymalne. I tu pojawia się Nationale-Nederlanden: sprawdzona grupa ubezpieczniowa, która oferuje ubezpieczenia zdrowotne, turystyczne i majątkowe.

Zabezpieczenie kosztów leczenia


Gdy planujemy wakacje, staramy się myśleć pozytywnie. Wybieramy obiekty i miejsca, które chcemy zwiedzić, wskazujemy na najlepsze obiekty hotelowe, w których możemy liczyć na wypoczynek. Jednak równie ważne jest zadbanie o ubezpieczenie. Choć nikt nie planuje chorób, to warto brać pod uwagę ubezpieczenie na wakacje, które będzie chronić przed finansowymi konsekwencjami poważnych zachorowań czy wypadków. W Polsce przewóz do specjalistycznej placówki czy do szpitala specjalistycznego, jeśli dziecko ulegnie wypadkowi czy dozna urazu, odbywa się na podstawie ubezpieczenia zdrowotnego, które posiada każdy obywatel. Natomiast ubezpieczenie turystyczne za granicą może zapewnić przejazd do placówki medycznej, ale również do kraju, jeśli stan pacjenta będzie stabilny, ale jego dalsze leczenie będzie można realizować na terenie Polski. Nationale-Nederlanden: sprawdzona grupa ubezpieczniowa gwarantuje zwrot kosztów leczenia w przypadku drobnych urazów oraz przejęcie na ubezpieczyciela kosztów leczenia w przypadku poważnych zachorowań i wypadków, wymagających hospitalizacji.

Nie tylko leczenie


W ramach ubezpieczenia na wakacje wykorzystuje się różne rodzaje zabezpieczenia. Oczywiście dla rodziców najważniejsze jest szybkie udzielenie pomocy medycznej, bez względu na to, czy do zdarzenia dojdzie na terenie kraju, czy poza jego granicami. Tu jednak warto pamiętać, że ubezpieczyciel w przypadku mniejszych urazów może zaproponować jedynie refundację poniesionych kosztów. Niektóre warianty ubezpieczenia na wakacje mogą obejmować wyjazdy z aktywnym uprawianiem sportów. Ochrona ubezpieczeniowa może dotyczyć także uczestników obozów sportowych, w czasie których uprawia się sporty ekstremalne. Kolejną kategorią zdarzeń, do jakich dochodzi w czasie wakacji, jest niezamierzone uszkodzenie ciała czy mienia innych osób. W takich sytuacjach sprawdzi się ubezpieczenie NNW, jakie Nationalne-Nederlanden: sprawdzona grupa ubezpieczeniowa także oferuje.

Ubezpieczenie turystyczne to również pomoc, także finansowa, gdy linie lotnicze zagubią bagaż lub też gdy ulegnie on uszkodzeniu. W jednym z wariantów ubezpieczenia można również liczyć na finansową rekompensatę w przypadku, gdy przewoźnik opóźni podróż lub ją odwoła. Możliwość szybszego odzyskania środków za bilety oraz spędzenia nocy w hotelu to kolejne atuty, jakie posiada ubezpieczenie turystyczne NN.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here