Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach

Otrzymać kredyt lub pożyczkę w dzisiejszych czasach wcale nie jest prosto. Wszystko z powodu dużej biurokracji w bankach, konieczności przynoszenia mnóstwa zaświadczeń, by na końcu i tak zostać jeszcze skontrolowanym pod względem bycia niewypłacalnym dłużnikiem. Kontrola ta odbywa się poprzez kierowanie przez bank zapytań do powszechnych spisów dłużników. Takich jak Krajowy Rejestr Dłużników (KRD) czy Biuro Informacji Kredytowej (BIK). Oczywiście wcale nie trzeba być niewypłacalnym dłużnikiem na skraju bankructwa, żeby dostać się do tych spisów i mieć bardzo utrudnioną, jeśli nie całkowicie zamkniętą drogę do możliwości pożyczenia jakichkolwiek pieniędzy od banków. Wystarczy zapomnieć zapłacić jakiś rachunek, albo jedną z kolejnych rat za telewizor czy lodówkę. Wpis ląduje gdzie trzeba, a my na kilka następnych lat mamy związane ręce. Czy można jakoś z tego wybrnąć? Czy pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach, bez sprawdzania nas w BIK i KRD jest w ogóle możliwa? Otóż okazuje się, że tak i wcale nie tak trudno ją zostać. Musimy jednak zrezygnować z banków, ponieważ te same mają związane ręce prawem bankowym i nie mogą pozwolić sobie na wiele odstępstw od tak zwanej normy.

Znajdziemy jednak bardzo wiele firm, które są instytucjami pozabankowymi, a mają w swoich ofertach pożyczki i kredyty. Właśnie takie jakie nas interesują. Czyli możliwe do uzyskania jedynie po okazaniu dowodu osobistego. Nie jesteśmy sprawdzani w żadnych systemach kredytowych, w żadnych spisach dłużników, nie musimy przynosić żadnych dodatkowych dokumentów ani zaświadczeń. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach staje się coraz popularniejsza, ponieważ banki coraz bardziej przykręcają nam kredytowy kurek. Udzielają kredytów jedynie wybranym osobom, które mają historię czystą jak łza. Tymczasem to, że ktoś trafił do KRD czy BIK za zwykłe gapiostwo nie czyni z niego jeszcze nierzetelnego dłużnika, którego lepiej omijać z bardzo daleka. Niestety odkąd nastąpił krach finansowy w światowych gospodarkach, który w kilka lat później dotknął również Polskę, banki są naprawdę bardzo ostrożne, często aż do przesady.

Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach – bezpieczeństwo

Pada pytanie o bezpieczeństwo takich pozabankowych pożyczek. Czy są one wiarygodne, czy w umowach nie ma jakichś ukrytych kruczków? Otóż takie coś zawsze może się zdarzyć. Dlatego przede wszystkim trzeba przeczytać umowę zanim ją podpiszemy. Jeśli będziemy mieć głowę na karku, to absolutnie nic złego stać się nam nie może. Pożyczka na dowód bez zaświadczeń o zarobkach jest bardzo wygodną formą otrzymania pieniędzy. Jednak nigdy nie powinniśmy za pomocą takich usług łatać dziur w swoim budżecie domowym. Pieniądze trzeba będzie kiedyś oddać i wtedy naprawdę możemy wpaść w sidła długów. Jeśli jednak jedynym naszym problemem jest niezawinione dostanie się do spisów dłużników, dobrze rozporządzamy swoimi pieniędzmi, a pożyczki potrzebujemy na przykład na droższą naprawę samochodu kilka dni przed wypłatą. to kredyty na dowód osobisty będą świetnym rozwiązaniem.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

3 KOMENTARZE

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here