O czym pamiętać przed wyjazdem do Holandii?

0
818

Nie ulega wątpliwości, że współczesny Internet obfituje w rozmaite oferty pracy. Holandia, Niemcy, czy też Wielka Brytania to ciągle bardzo popularne kierunki, dlatego agencje pośrednictwa pracy z powodzeniem znajdują kandydatów do pracy za granicą. W obliczu szerokiej gamy dostepnych ofert, warto sprawdzić, czy agencja, z którą chcemy podjąć współpracę zapewnia legalne zatrudnienie oraz wsparcie w dopełnieniu niezbędnych formalności. Korzystając z usług Contrain, zarówno w Polsce, jak i za granicą możesz liczyć na pomoc doświadczonego koordynatora. Co więcej, masz pewność, że Twoje zatrudnienie będzie uregulowane w ramach umowy o pracę.

Poszukując zatrudnienia za granicą, należy upewnić się jaki zakres obowiązków wchodzi w zakres umowy oraz w jakich warunkach będzie wykonywana praca. Holandia to kraj, w którym od wielu lat zatrudniamy ludzi o zróżnicowanych predyspozjach oraz kwalifikacjach zawodowych. Contrain gwarantuje solidne zakwaterowanie oraz wsparcie w organizacji transportu do miejsca pracy w Holandii. Niezależnie od tego, na jakie stanowisko aplikujesz, pamiętaj że cechy takie jak zaradność, samodzielność oraz motywacja do działania są zawsze mile widziane!

Dokładamy wszelkich starań, aby każda oferta była dokładnie opisana, tak aby nasi kandydaci doskonale wiedzieli na jakie stanowisko aplikują oraz czego mogą spodziewać się w nowym otoczeniu. Rzetelna prezentacja aktualnych ofert pozwoli Ci także aplikować na stanowisko, które odpowiada Twoim oczekiwaniom oraz umiejętnościom. Jeśli zależy Ci na gwarancji solidnego zatrudnienia, praca tymczasowa za granicą proponowana przez Contrain jest dla Ciebie!

Nie bagatelizuj wyjazdu za granicę

Z doświadczenia wiemy, że odpowiednie przygotowanie do wyjazdu za granicę jest bardzo istotne. Należy upewnić się, że poradzimy sobie w nowym miejscu zabierając trochę gotówki, najpotrzebniejsze dokumenty, uprawnienia oraz wyrabiając kartę EKUZ, która dam nam możliwość skorzystania z opieki zdrowotnej podczas pobytu poza granicami Polski. Przykładową listę rzeczy, o których należy pamiętać w przypadku emigracji znajdziesz w artykule: http://contrain.pl/baza-wiedzy/jak-przygotowac-sie-do-wyjazdu-do-pracy-za-granica/#jak-przygotowa-si-do-wyjazdu-do-pracy-za-granic.

Odpowiednie nastawienie  

Jeśli nie jesteśmy pewni co do wyjazdu za granicę, nie chcemy rozstawać się z rodziną lub mamy świadomość, że nasze bieżące sprawy wymagają naszej obecności w kraju, lepiej jest odłożyć wyjazd na później. Praca tymczasowa za granicą powinna być podejmowana z pełną odpowiedzialnością oraz z pozytywnym nastawieniem. Z pewnością nie należy traktować jej jako ucieczki od naszych problemów, gdyż prędzej czy później i tak przyjdzie nam się z nimi zmierzyć.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here