cnc

Nie da się przecenić roli, jaką pełni frezarka do kół zębatych CNC i inne maszyny do obróbki precyzyjnej w tej branży. Używając maszyn CNC, po wprowadzeniu prawidłowych specyfikacji sprzęt ten w całości przejmuje zautomatyzowany proces obróbki precyzyjnej.

Szanse na błąd są niezwykle niskie w porównaniu z obróbką przez człowieka. Zlecając tę pracę na zewnątrz, unikasz konieczności rekrutacji i zatrudniania wysoko wykwalifikowanych pracowników potrzebnych do obsługi tych maszyn. Spójrzmy na inne zalety tego rozwiązania, a jeśli chcesz dowiedzieć się jeszcze więcej, zobacz tutaj: Maszyny do przeciągania i oprzyrządowanie | Tradensa.

Stała jakość produktu i mniej zmarnowanego materiału

Precyzyjna obróbka za pomocą maszyn CNC wykorzystująca dłutaki do rowków wpustowych i inne narzędzia, prowadzi do stałej wydajności za każdym razem. Konsekwentne wytwarzanie serii produktów wysokiej jakości prowadzi do zaufania klientów i zwiększa świadomość Twojej marki.

Natomiast, z racji tego, że podstawową koncepcją precyzyjnej obróbki skrawaniem jest odejmowanie, istnieje ogromny potencjał marnotrawstwa materiału od początku do końca w przypadku jednego produktu. Ciekawe jest to, że precyzyjna obróbka CNC pomaga obniżyć koszty materiałów z powodu marnotrawstwa ludzkiego błędu. Firmy kontraktowe mogą również kupować materiały potrzebne do Twojej pracy hurtem i przekazywać oszczędności Tobie, a frez ślimakowy będzie pracował jeszcze wydajniej.

Ulepszona skuteczność pracy

Przyglądając się, jak zarządzać kosztami alternatywnymi, kluczowe jest, aby czas i umiejętności inżynierów były przeznaczane na rzeczywisty rozwój produktu, a nie na drobne zmiany projektowe, do których można użyć dłutaki VIS, czy inne narzędzia.

Zobacz więcej: https://tradensa.pl/sruby-kulowe-sruby-pociagowe-trapezowe

Podsumowując, istnieje możliwość ulepszenia istniejącego przepływu pracy w fabryce – albo za pomocą własnych precyzyjnych maszyn, jeśli możesz sobie pozwolić na inwestycję w maszynę i wykwalifikowaną siłę roboczą do jej obsługi, albo poprzez skorzystanie z usług obróbki na zlecenie. Przekładnia zębata pasowa – frezy krążkowe i frezy ślimakowe do kół pasowych również mają w tym zakresie naprawdę olbrzymie możliwości.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here