Botoks

Klienci korzystający z botoksu są coraz młodsi. Dwudziestokilkuletnie osoby zajmują się pielęgnacją skóry i samopielęgnacją, jak żadne wcześniejsze pokolenie. Kiedy przychodzi czas wyjątkowego wydarzenia, jak przykładowo ślub, botoks zajmuje pierwsze miejsce na liście skutecznej poprawy wyglądu.

Jakie aspekty warto rozważyć przed zabiegiem?

Obecnie klienci w wieku 20-34 lat stanowią najszybciej rosnącą grupę demograficzną, jeżeli mowa o zabiegach z botoksem. Sam botoks może sprawić, że kobieta będzie wyglądać na wypoczętą i promienną. Stres towarzyszący wielkim wydarzeniom, jak ślub, może zostać ukryty pod płaszczem idealnie wyglądającej skóry.

Młode pokolenia wyróżniają się chęcią „wyprzedzenia” zmarszczek i starzenia się. Tabu zastrzyków należy już do przeszłości i młodzi klienci korzystają z botoksu by tym zapobiegać. Botoks zapobiegawczy jest już rzeczywistością. Mniejsze dawki w młodym wieku zapobiegają powstawaniu zmarszczek związanych ze starzeniem się. Kiedy zabiegi z botoksem rozpoczynamy wcześnie, to ten zamraża mięśnie, więc zmarszczki nigdy się nie tworzą. Zostają dosłownie zatrzymane, zanim zaczną się pojawiać.

Botoks nie tylko paraliżuje mięśnie twarzy. W rzeczywistości działa wygładzająco na skórę. Najnowsze badania wskazują, że botoks faktycznie ma długoterminowe korzyści w zakresie zdolności skóry do rozciągania.

Skąd wiadomo czy botoks jest odpowiednim zabiegiem?

Jeżeli ktoś rozważa zabieg botoksem, ale nie jest do końca pewien, powinien skonsultować się ze specjalistom. W Lublinie jest klinika, która oferuje zabiegi oraz pełną konsultacje. Szczegółowe informacje można znaleźć na stronie http://felknerestetyczna.pl/medycyna-estetyczna/.

Konsultacja z profesjonalistą to najlepszy sposób na zdobycie wiedzy i komfortu, a także dokładne przekonanie się, jak może wyglądać terapia botoksem.

Kiedy jest właściwy czas na rozpoczęcie?

Nie ma dobrego, ani złego czasu na rozpoczęcie. Jest wielu klientów rozpoczynających terapię w młodym wieku. Inni korzystają tuż przed dużymi i ważnymi wydarzeniami. Jeżeli planem jest wyłącznie jeden cykl leczenia przed wyjątkowym dniem, należy rozpocząć terapię około 4-6 miesięcy przed planowaną datą. Taki zakres pozwala na próbę leczenia, aby klient czuł się komfortowo i pewnie z oczekiwanym wynikiem. Botoks potrzebuje dwóch tygodni, aby przynieść pełny efekt, a następnie ma tendencję do mięknięcia w ciągu 4-6 tygodni.

[Głosów:1    Średnia:5/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here