Samochody służbowe marki Skoda

Wybór odpowiedniego samochodu dla swojej firmy jest zawsze niełatwym zadaniem. Z jeden strony dobrze, gdyby kupowane samochody były ekonomiczne, tak w zakupie, jak i w późniejszej eksploatacji. Z drugiej, większość z nich eksploatowana jest przez pracowników, którzy nie zawsze dbają o utrzymanie ich w dobrej kondycji – dlatego powinny być trwałe. A co, jeśliby połączyć obie te cechy? Takim rozwiązaniem dla wielu okazuje się flota samochodowa Skoda.

Flota Skoda – jakie są modele?

Choć skoda większości osób kojarzy się głównie z rozsądnie wycenionymi, jakościowymi samochodami osobowymi, to nie każdy ma świadomość, że w ich ofercie znajduje się również kilka modeli flotowych, docenianych przez profesjonalistów. Wśród modeli dedykowanych flotom firmowym znajdują się wersje m.in. Fabii, Octavii, Superb czy Kodiaq, a nawet małego Citigo. Dzięki temu każda firma znajdzie tu to, co potrzebuje. Każda z nich, zestawiona z prostymi w obsłudze i ekonomicznymi jednostkami (również hybrydowymi) to gwarancja długiej, bezproblemowej i ekologicznej eksploatacji. Jednak flota Skoda to nie tylko samochody dla firm – to również cała infrastruktura, zdejmująca z twoich barków mnóstwo obowiązków.

Troska o ekologię i stan środowiska naturalnego powoduje, że dużą wagę przywiązujemy do emisji spalin emitowanej podczas eksploatacji oferowanych przez nas pojazdów. Dlatego coraz więcej z nich wykorzystuje alternatywne źródła energii – jak energię elektryczną, napęd hybrydowy czy instalację LPG. Nasi eksperci chętnie pokażą ci, w jakie jeszcze sposoby ty i twoja firma możecie przyczynić się do zredukowania emitowanego śladu węglowego – co wyjdzie na dobre nie tylko tobie, ale i przyszłym pokoleniom.

Flota samochodowa Poznań – co jeszcze można otrzymać?

Oferta Skody dla firm to znacznie więcej niż tylko sprzedaż samochodów flotowych. To kompleksowy program, obejmujący m.in. udział w programie „Twoja Flota”, fachowe doradztwo i zapewnienie ciągłości pracy twojej firmy – nawet w obliczu awarii (gwarantowane samochody zastępcze). To również bardzo atrakcyjne finansowanie, dostępne w trzech wariantach, dostęp do najbardziej rozbudowanej w Polsce sieci serwisowej, dostęp do nowoczesnych narzędzi pozwalających „na żywo” monitorować i zarządzać całą flotą i pomoc w wykreowaniu odpowiedniej polityki flotowej.

Na każdym etapie współpracy z nami możesz liczyć na wsparcie wyznaczonego doradcy, dzięki czemu możesz zoptymalizować dokonywane wybory – tak pod względem ekonomicznym, jak i praktycznym. Doświadczony zespół Skoda Poznań już czeka, by pomóc ci w przeprowadzeniu następnej inwestycji, inwestycji, z której bez wątpienia będziesz zadowolony.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here