Okna PCV

Wybór okien to bardzo poważna decyzja, która niesie za sobą wiele konsekwencji. Dobrej jakości okna będą służyć przez lata w nienagannym stanie, a ponadto pozytywnie wpłyną one na obniżenie rachunków za ogrzewanie. Coraz więcej osób z tych właśnie powodów decyduje się na okna PCV. W poniższym artykule przeczytasz trzy najważniejsze powody, dla których warto je wybrać.

Wysoki poziom trwałości

Okna PCV wykonane są z wysokiej jakości profili okiennych i elastycznych uszczelek, które sprawiają, że tego typu rozwiązania są długotrwałe i mogą służyć nawet przez okres 30 lat. Doceniane marki, które od lat funkcjonują na rynku i specjalizują się w dostarczaniu wysokiej klasy profili to Gealan, Inoutic, Salamander i Veka. Okna z wykorzystaniem tych komponentów świetnie się prezentują, a także zapewniają izolację cieplną i akustyczną. Z powyższymi markami współpracę podjęła ceniona firma z Lublina – Okna Nałęczowska. Z ofertą tej marki możesz zapoznać się na stronie internetowej https://www.oknanaleczowska.pl/oferta/okna-pvc.

Wysoki poziom komfortu

Okna PCV to synonim wysokiego komfortu użytkowania. Szczelność tego typu propozycji sprawia, iż zapewniają one odpowiednią izolację cieplną i akustyczną. W praktyce oznacza to, iż ciepło nie ucieka na zewnątrz lecz zostaje wewnątrz pomieszczenia. Dzięki temu domownicy zyskują cieplejszą przestrzeń i płacą mniej za ogrzewanie. Jeśli chodzi o izolację akustyczną, to okna PCV sprawiają że hałas z zewnątrz nie przedostaje się do środka pomieszczenia. Mieszkańcy nie muszą więc obawiać się, iż ktoś zakłóci ich ciszę i spokój. Na wysoki poziom komfortu wpływa także łatwość utrzymania okien w czystości. Cały proces konserwacji ogranicza się bowiem do mycia ram i smarowania okuć.

Niskie koszty zakupu

Tego typu okna pomimo tego, iż mają wiele pozytywnych cech i zalet, są dostępne w atrakcyjnym przedziale cenowym. Standardowych rozmiarów okno w białym kolorze można nabyć już w granicach 300 – 350 złotych, a dwuskrzydłowe w granicach 700 – 750 złotych. W przypadku wybrania innego koloru niż biały, za okno należy zapłacić około 1 000 złotych.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here