Nowa platforma inwestycyjna: Freedom24

W dzisiejszych czasach praca na etacie przestaje być jedynym źródłem dochodów. Coraz chętniej poszukujemy alternatywnych źródeł dodatkowego dochodu, który z powodzeniem może stać się również podstawowym sposobem zarabiania pieniędzy. Inwestowanie w akcje to świetny sposób na zarabianie dostępny dla każdej osoby pełnoletniej, dlatego warto zwrócić uwagę na giełdę, nawet nie posiadając doświadczenia.

Jak zacząć inwestować?

Inwestowanie w akcje pozwala na znaczne pomnożenie zainwestowanych pieniędzy, jednak wymaga ono odpowiednich taktyk i chociaż niewielkiej wiedzy na temat giełdy, aby zamiast oczekiwanych zysków, ponieść porażkę i zniechęcić się na samym początku. Aby czerpać zyski, nie trzeba wielkiego wkładu pieniężnego – inwestowanie można zacząć nawet od niewielkich kwot, aby nabrać pewności siebie na giełdzie i nabrać sprawności w poruszaniu się po rynku papierów wartościowych.

Platforma inwestycyjna dla początkujących i doświadczonych

Freedom24 powstała w odpowiedzi na potrzeby osób, które stawiają pierwsze kroki w inwestowaniu w akcje, jak również tych posiadających doświadczenie na giełdzie. Z naszą pomocą zarabianie na giełdzie jest o wiele prostsze – na jednej platformie można kupować akcje dostępne na giełdach na całym świecie. Platforma Freedom24 jest częścią znanego na całym świecie Freedom Finance, które zrzesza ponad 100 000 zadowolonych klientów. Wieloletnie doświadczenie to najlepszy dowód na to, że warto nam zaufać i zacząć wyjątkową przygodę na giełdach całego świata już dziś.

Jaki plan usługowy wybrać?

W zależności od Państwa potrzeb, można wybierać spośród trzech planów usługowych. Jeśli planują Państwo niewielką ilość inwestycji w ciągu miesiąca lub jedynie chcą sprawdzić, jak działa giełda, warto skorzystać z planu darmowego. Natomiast chcąc wykonywać większą ilość operacji, warto zdecydować się na plan z opłatą abonamentową, który kosztuje jedynie 10 euro miesięcznie, natomiast pozwala na zaoszczędzenie sporych kwot związanych z transakcjami. Pakiet Super polecany jest dla osób, które nie posiadają doświadczenia na giełdzie, ale jednocześnie chcą być aktywni na giełdzie. Taryfa konsultacyjna kosztuje nieco więcej, jednak jednocześnie pozwala na zminimalizowanie ryzyka i zarobienie większych kwot. Osobiste porady naszych traderów pozwolą Państwu nabrać pewności siebie i poznać zasady poruszania się po giełdzie, dlatego warto zainwestować na początku przygody z giełdą nieco więcej w obsługę konta na platformie, aby jednocześnie cieszyć się większymi zyskami.

[Głosów:0    Średnia:0/5]

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here